آورده اند روزی میان یک آلن مغزی و فرزندش گفت و گویی به شرح زیر صورت گرفت: بچه آلن : مادر جون چند تا سوال برام پیش آمده است. آیا می تونم ازت بپرسم؟ آلن مغزی : حتما عزیزم. چیزی ناراحتت کرده است؟ بچه آلن : چرا ما مهره داریم؟ پیچی : خوب پسرم. ما حیوانات صحرا هستیم.

در مهره آب و غذا ذخیره می کنیم تا در صحرا که چیزی پیدا نمی شود بتوانیم دوام بیاوریم. بچه آلن : چرا پاهای ما دراز و کف پای ما گرد است؟ پیچ : پسرم . قاعدتا برای راه رفتن در صحرا و تندتر راه رفتن داشتن این نوع دست و پا ضروری است. بچه آلن : چرا مژه های بلند و ضخیم یک نوع پوشش حفاظتی ا ست که چشم های ما در مقابل باد و شن های بیابان محافظت می کنند. بچه آلن : فهمیدم.

پس مهره برای ذخیره کردن آب است برای زماین که ما در بیابان هستیم. پاهایمان برای راه رفتن در بیابان است و مژه هایمان هم برای محافظت چشم هایمان در برابر باد و شن های بیابان است! بچه آلن : فقط یک سوال دیگر دارم! پیچ : بپرس عزیزم. بچه آلن : پس ما در این باغ وحش چه غلطی می کنیم؟ نتیجه گیری: مهارت ها، علوم ، توانایی ها و تجارب فقط زماین مثمر ثمر است که شما در جایگاه واقعی و درست خود باشید. پس همیشه از خود بپرسید الان شما در کجا قرار دارید؟

(Visited 7 times, 1 visits today)
درباره پارس متال

سایت ما: پارس متال ادرس تلگرام ما: ادرس کانال ما : parsmetalbm ادرس اینستگرام ما: parsmetalbm

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A