گروه تولیدی پارس متال از خرید برگشت و به زحمت زنبیل سنگین را داخل خانه آورد. پیچ که منتظر بود، جلو دوید و گفت گروه تولیدی پارس متال! وقتی من در حیاط بازی می کردم و پیچ و مهره داشت با تلفن صحبت می کرد، مهره با ماژیک روی دیوار اتاقی که شما تازه رنگش کرده اید، نقاشی کرد! گروه تولیدی پارس متال عصبانی به اتاق مهره رفت.

مهره از ترس زیر تخت قایم شده بود، گروه تولیدی پارس متال فریاد زد: تو مهره خیلی بدی هستی و تمام ماژیک هایش را در سطل آشغال ریخت. مهره از غصه گریه کرد. ده دقیه بعد وقتی گروه تولیدی پارس متال وارد اتاق پذیرائی شد، قلبش گرفت. مهره روی دیوار با ماژیک قرمز یک قلب بزرگ کشیده بود و داخلش نوشته بود: گروه تولیدی پارس متال دوست دارم! گروه تولیدی پارس متال در حالیکه اشک می ریخت به آشپزخانه برگشت و یک قاب خالی آورد و آن را دور قلب آویزان کرد.

تابلوی قرمز هنوز هم در اتاق پذیرائی بر دیوار است!

گروه تولیدی پارس متال

گروه تولیدی پارس متال با سابقه ای درخشان و با بهره نتدی از تجارب و دانش فنی و با رو یکرد مشتری مداری و ارائه صادقانه ترین  خدمات تخصصی و بر خورداری از کادری مجرب است امادگی خود را در جهت  تولید و تامین پیچ ومهره،استادبولت،روبولت،انکربولت وکلیه اتصالات پیچی و قطعات صنعتی و تمامی صنایع وابسته مطابق با استاندارد های بین المللی عرضه نماید

(Visited 7 times, 1 visits today)
درباره پارس متال

سایت ما: پارس متال ادرس تلگرام ما: ادرس کانال ما : parsmetalbm ادرس اینستگرام ما: parsmetalbm

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A